Televes Televes
Televes
Język: en | fr | de | it | pl | pt | ru | es | en-us
Televes
Televes
Televes
Televes

Nadajnik Optyczny 1310nm “SC/APC” 10dBm bez K.Zwrotnego

Ref. 233311

Informacje dodatkowe
Zdjęcia: 
Product release: 
Instrukcja obsługi: 
Televes zastrzega sobie prawo do modyfikowania produktu.
Produkt może być inny niż na zdjęciu.

W T.0X znajdują się nadajniki generujące na wyjściu sygnał optyczny na 1330 lub 1550 nm, modulowany podawanym na wejście sygnałem RF. Produkty o nr kat. 2334 i nr kat. 233410 dysponują ponadto możliwością odbioru sygnału optycznego w kanale zwrotnym.

  • Wejście RF kompatybilne ze SMATV (54-2150MHz).
  • Różne poziomy wyjścia, aż do 10 dBm (patrz w tabeli poniżej).
  • Kontrola poziomu wejściowego sygnału RF w celu regulacji parametrów jakości transmisji optycznej. Produkty o nr kat. 2334 i 233410 dysponują kontrolą poziomu wyjścia  kanału zwrotnego.
  • Dysponują sygnałami kontroli służącymi do monitorowania wyjściowego sygnału optycznego. Produkty o nr kat. 2334 i 233410 monitorują również wejściowy sygnał optyczny w kanale zwrotnym.
  • Wyposażone w beznapięciowy przekaźnik (relay), dzięki któremu można aktywować zewnętrzny alarm w razie spadku mocy optycznej.

Nr katalogowe 233311
 
 
 
 
 
  WEJŚCIE
 
 
 
 
 
 
RF
Kanał
dosyłowy
 
 
 
 Częstotliwość wejściowa MHz 54...2150
 Maksymalny poziom wejściowy CSO & CTB >= 60 dB (1) MATV dBμV 87
SAT IF 80
 Równoważny wsp. szumów wejściowych przy 850MHz  dBm/Hz - 150
 Równoważny wsp. szumów wejściowych przy 2GHz  - 146
 Margines regulacji  dB 0 - 18
 Straty odbiciowe  ≥ 10
 Impedancja  Ω  75
F.O.
Kanał
zwrotny
 
 Długość fali  nm  -
 Szerokość pasma detekcji MHz -
 Odbierana maksymalna moc optyczna mW/dBm -
 Złącze optyczne  -
 
 WYJŚCIE F.O.
Kanał
dosyłowy
 Długość fali nm 1310
 Emitowana maksymalna moc optyczna mW/dBm 10/10
 Złącze optyczne SC/APC
RF
Kanał
zwrotny
 Częstotliwość wejściowa MHz -
 Maksymalny poziom wyjściowy DIN45004B dBμV -
 Margines regulacji dB -
 Straty odbiciowe -
 Impedancja Ω -
 
 OGÓLNE  Zasilanie Vdc 12 - 24
 Pobór prądu przy 24Vdc mA 140
 Stopień ochrony IP 20
 Wymiary (Szer. x Wys. x Dł.) mm 50 x 216 x 175

(1) Input: 41 TV CH CENELEC and 1 complete satellite transponder. The input atenuator in 0 dB position. 

Informacje dodatkowe
Zdjęcia: 
Product release: 
Instrukcja obsługi: 
Televes
Televes Televes