Televes Televes
Televes
J臋zyk: en | fr | de | it | pl | pt | ru | es
Televes
Televes
Televes
Televes

Patch Cord LSFH, FC/PC, 20m

Ref. 236103

Informacje dodatkowe
Zdj臋cia: 
Televes zastrzega sobie prawo do modyfikowania produktu.
Produkt mo偶e by膰 inny ni偶 na zdj臋ciu.

S膮 to przewody ze z艂膮czami, wykonane z w艂ókna jednomodowego typu G657A i LSFH (Low Smoke Free Halogen) oraz z艂膮czy typu FC/PC.

  • Du偶a pr臋dko艣膰 transmisji i niskie t艂umienie.
  • W艂ókna bez halogenów (LSFH) z nisk膮 emisj膮 dymu.
  • Minimalny promie艅 gi臋cia: 30 mm.
  • 3mm grubo艣ci przewodu z 2 z艂膮czami FC/PC (9mm).
  • Wewn臋trzna elastyczna os艂ona (1,3mm 艣rednicy) z艂o偶ona z nierdzewnej stalowej spirali, pokryta kewlarowymi w艂óknami.

Nr katologowy 2361 236101 236102 236103 236104 236105 236106 236107 236108 236109
 Straty wtr膮ceniowe A1, A2 dB ≤ 0.2
 Straty odbiciowe A1, A2 ≥ 45
 T艂umienno艣膰 艣wiat艂owodu dB/Km 0,3
 Z艂膮cza typ FC/PC
 W艂ókno Jednomodowe (SM) G657A
 Oslona zewn臋trzna tworzywo LSFH PVC
Ø mm 3
kolor szary
 Dost臋pne d艂ugo艣ci m 3 5 10 20 30 40 50 75 100 200

 

 

Informacje dodatkowe
Zdj臋cia: 
Televes
Televes Televes