Televes Televes
Televes
Język: en | fr | de | it | pl | pt | ru | es | en-us
Televes
Televes
Televes
Televes

Rozgałęźnik Optyczny 1310/1550nm “SC/APC” 2D 4dB

Ref. 2337

Informacje dodatkowe
Zdjęcia: 
Instrukcja obsługi: 
Televes zastrzega sobie prawo do modyfikowania produktu.
Produkt może być inny niż na zdjęciu.

Pasywne rozgałęźniki optyczne z 2, 4, 8, 16 lub 32 wyjściami służą do budowy sieci optycznych w topologii gwiazdy.

 

Nr katalogowe 2337
 Nr wyjścia  2
 
  WEJŚCIE / WYJŚCIE
 
 Długość fali nm 1310 - 1550
 Złącze optyczne  SC/APC
 Straty wtrąceniowe 1310/1550 nm  dB ≤ 4,1
 Kierunkowość  ≥55
 Straty odbiciowe  ≥55
 Równomierność podziału mocy  ≤ 0,6
    
 WEJŚCIE / WYJŚCIE  Stopień ochrony  IP  20
 Wymiary (Szer. x Wys. x Dł.)  mm  50 x 216 x 175

 

 

Informacje dodatkowe
Zdjęcia: 
Instrukcja obsługi: 
Televes
Televes Televes