The wishlist name can't be left blank
Patchcord jednomodowy

Patchcord jednomodowy

Patchcord jednomodowy typu Pigtail

SC/APC, jednomodowy (SM), LSFH wewnętrzne

Jednomodowy podwójny kabel światłowodowy (SM) wyposażony w złącza SC/APC do łączenia elementów sieci optycznej. Jest to kabel typu Pigtail o średnicy 900μm. Może być cięty na odpowiednie odcinki za pomocą odpowiedniego narzędzia. Wyposażony w osłonę LSFH, zalecane stosowanie wewnątrz budynków.
Opakowanie: pudełko 25 szt.
Nr.Kat. 232602
Utwórz PDF
Nr.Art: OSCAPC2
EAN13: 8424450185902
SKU
232602
Ogólna charakterystyka
  • Rodzaj włókna ITU-T G.657A2
  • Osłona zewnętrzna LSFH, kolor biały
  • Złącza SC/APC
  • Długość 2m

Typ włóknaITU-T-G657A2
Średnica rdzeń z włóknaμm9
Średnica płaszcz z włóknaμm125
Średnica powłoki włóknamm250
Struktura kablaMocno
##μm900
Tworzywo Powłoka zewnętrznaLSFH
Żel blokujący Nie
Tłumienność 1310nmdB/km < 0,8
Tłumienność 1490nmdB/km < 0,8
Tłumienność 1550nmdB/km < 0,8
Straty wtrąceniowe w złączu 1dB < 0,5
Straty wtrąceniowe w złączu 2dB < 0,5
Straty odbiciowe w złączu 1dB > 60
Straty odbiciowe w złączu 2dB > 60
Rodzaj złącza optycznego 1SC
Rodaj polerowanie (Złącza optycznego 1)APC
Rodzaj złącza optycznego 2SC
Rodaj polerowanie (Złącza optycznego 2)APC
Temperatura pracy°C -20 ... 70