The wishlist name can't be left blank
Patchcordy podwójne

Patchcordy podwójne

Patchcord jednomodowy

SC/APC, jednomodowy (SM), LSFH i Euroklasa Dca wewnętrzne

Jednomodowy kabel światłowodowy (SM) wyposażony w złącza SC/APC do łączenia elementów sieci optycznej. Wyposażony w osłonę LSFH, zalecane stosowanie wewnątrz budynków.
Opakowanie: pojedyncze.
W magazynie
SKU
23261x_Latiguillos_simples
Wybierz produkt
Elementy produktów grupowanych
Nr.Kat. 232611 10m
Nr.Kat. 232612 15m
Nr.Kat. 232614 25m
Nr.Kat. 232616 40m
Utwórz PDF
Cechy wyróżniające
  • Niskie poziomy tłumienia oraz wysoka niezawodność
  • Złącza stopniowane mechaniczne ułatwiające przejście przez kanalizację
  • Wyposażone w zdejmowane blokady i uchwyty
  • Euroklasa Dca-s2,d2,a1

Ogólna charakterystyka
  • Rodzaj włókna ITU-T G.657A2
  • Osłona zewnętrzna LSFH, kolor pomarańczowy
  • Złącza SC/APC
  • Dostępne w różnych długościach

EuroklasaDca
Euroklasa: Wydzielanie dymus2
Euroklasa: Występowanie płonących cząstekd2
Euroklasa: Kwasowośća1
Typ włóknaITU-T-G657A2
Średnica rdzeń z włóknaμm9
Średnica płaszcz z włóknaμm125
Średnica powłoki włóknaμm250
Struktura kablaMocno
##mm0,85
Średnica Powłoka zewnętrznamm3
Tworzywo Powłoka zewnętrznaLSFH
Żel blokujący Nie
Tłumienność 1310nmdB/km < 0,8
Tłumienność 1490nmdB/km < 0,8
Tłumienność 1550nmdB/km < 0,8
Straty wtrąceniowe w złączu 1dB < 0,5
Straty wtrąceniowe w złączu 2dB < 0,5
Straty odbiciowe w złączu 1dB > 60
Straty odbiciowe w złączu 2dB > 60
Rodzaj złącza optycznego 1SC
Rodaj polerowanie (Złącza optycznego 1)APC
Rodzaj złącza optycznego 2SC
Rodaj polerowanie (Złącza optycznego 2)APC
Długa przyczepnośćN450
Krótka przyczepnośćN200
Element zbrojenia konstrukcjiFibras de aramida
Długa spłaszczenie (@100mm)N500
Krótka spłaszczenie (@100mm)N100
Min. kąt zgięciamm15
Temperatura pracy°C -20 ... 70