The wishlist name can't be left blank
Patchcord jednomodowy

Patchcord jednomodowy

Patchcord jednomodowy

APC-UPC, jednomodowy (SM), LSFH wewnętrzny

Jednomodowy patchcord światłowodowy (SM) wyposażony w złącze SC/APC z jednej strony oraz SC/UPC z drugiej strony, w celu dostosowania różnego rodzaju metod polerowania przy łączeniu w urządzaniami optycznymi. Wyposażony w osłonę LSFH, zalecane stosowanie wewnątrz budynków.
Opakowanie: pojedyncze.

Nr.Kat. 232622
Utwórz PDF
Nr.Art: OSK20SCPC
EAN13: 8424450188699
SKU
232622
Ogólna charakterystyka
  • Rodzaj włókna ITU-T G.657A2
  • Osłona zewnętrzna LSFH, kolor pomarańczowy
  • Złącza SC z polerowaniem APC z jednej strony oraz UPC z drugiej strony
  • Długość: 0.2m

Typ włóknaITU-T-G657A2
Średnica rdzeń z włóknaμm9
Średnica płaszcz z włóknaμm125
Średnica powłoki włóknaμm250
Średnica Powłoka zewnętrznamm3
Tworzywo Powłoka zewnętrznaLSFH
Tłumienność 1310nmdB/km < 0,4
Tłumienność 1550nmdB/km < 0,3
Straty wtrąceniowe w złączu 1dB < 0,5
Straty wtrąceniowe w złączu 2dB < 0,5
Straty odbiciowe w złączu 1dB > 60
Straty odbiciowe w złączu 2dB > 50
Rodzaj złącza optycznego 1SC
Rodaj polerowanie (Złącza optycznego 1)APC
Rodzaj złącza optycznego 2SC
Rodaj polerowanie (Złącza optycznego 2)UPC
Min. kąt zgięciamm15
Temperatura pracy°C -20 ... 70