The wishlist name can't be left blank
Patchcord jednomodowy

Patchcord jednomodowy

Patchcord jednomodowy

Patchcord jednomodowy

Patchcord jednomodowy

SC/APC - FC/UPC, jednomodowy (SM), LSFH wewnętrzny

Jednomodowy kabel światłowodowy (SM) wyposażony z jednej strony w złącze SC/APC raz z drugiej strony w złącze FC/UPC. Stosowany także jako adapter do łączenia urządzeń z różnymi złączami. Wyposażony w osłonę LSFH, zalecane stosowanie wewnątrz budynków.
Opakowanie: pojedyncze.
Nr.Kat. 232624
Utwórz PDF
Nr.Art: OSK2SCFC
EAN13: 8424450208717
SKU
232624
Ogólna charakterystyka
  • Osłona zewnętrzna LSFH, kolor pomarańczowy
  • Złącze SC/APC i FC/UPC
  • Długość: 2m

Typ włóknaITU-T-G657A2
Średnica rdzeń z włóknaμm9
Średnica płaszcz z włóknaμm125
Średnica powłoki włóknaμm250
Średnica Powłoka zewnętrznamm3
Tworzywo Powłoka zewnętrznaLSFH
Tłumienność 1310nmdB/km < 0,4
Tłumienność 1490nmdB/km < 0,4
Tłumienność 1550nmdB/km < 0,3
Straty wtrąceniowe w złączu 1dB < 0,5
Straty wtrąceniowe w złączu 2dB < 0,5
Straty odbiciowe w złączu 1dB > 50
Straty odbiciowe w złączu 2dB > 55
Rodzaj złącza optycznego 1FC
Rodaj polerowanie (Złącza optycznego 1)UPC
Rodzaj złącza optycznego 2SC
Rodaj polerowanie (Złącza optycznego 2)APC
Min. kąt zgięciamm15
Temperatura pracy°C -20 ... 70