The wishlist name can't be left blank
Patchcord jednomodowy

Patchcord jednomodowy

Patchcord jednomodowy

Patchcord jednomodowy

Patchcordy podwójne

SC/APC, jednomodowy (SM), LSFH i Euroklasa Dca wewnętrzne

Jednomodowy podwójny kabel światłowodowy (SM) wyposażony w złącza SC/APC do łączenia elementów sieci optycznej. Będąc kablem podwójnym, jest on odpowiedni do sieci puntk-punkt, w której stosuje się to samo okno dla pobierania i wysyłania.
Opakowanie pojedyncze.
W magazynie
SKU
23265x_latiguillos
Wybierz produkt
Elementy produktów grupowanych
Nr.Kat. 232652 15m
Nr.Kat. 232654 25m
Nr.Kat. 232656 40m
Nr.Kat. 232657 55m
Utwórz PDF
Cechy wyróżniające
  • Euroklasa Dca-s2,d2,a1
  • Niskie poziomy tłumienia oraz wysoka niezawodność
  • Złącza stopniowane mechaniczne ułatwiające przejście przez kanalizację
  • Identyfikatory każdego włókna

Ogólna charakterystyka
  • Rodzaj włókna ITU-T G.657A2
  • Kabel podwójny: dwa kable światłowodowe
  • Osłona zewnętrzna LSFH, kolor pomarańczowy
  • Złącza SC/APC
  • Dostępne różne długości

EuroklasaDca
Euroklasa: Wydzielanie dymus2
Euroklasa: Występowanie płonących cząstekd2
Euroklasa: Kwasowośća1
Typ włóknaITU-T-G657A2
Średnica rdzeń z włóknaμm9
Średnica płaszcz z włóknaμm125
Średnica powłoki włóknaμm250
Struktura kablaMocno
##mm0,85
Średnica Powłoka zewnętrznamm3
Tworzywo Powłoka zewnętrznaLSFH
Żel blokujący Nie
Tłumienność 1310nmdB/km < 0,8
Tłumienność 1490nmdB/km < 0,8
Tłumienność 1550nmdB/km < 0,8
Straty wtrąceniowe w złączu 1dB < 0,5
Straty wtrąceniowe w złączu 2dB < 0,5
Straty odbiciowe w złączu 1dB > 60
Straty odbiciowe w złączu 2dB > 60
Rodzaj złącza optycznego 1SC
Rodaj polerowanie (Złącza optycznego 1)APC
Rodzaj złącza optycznego 2SC
Rodaj polerowanie (Złącza optycznego 2)APC
Długa przyczepnośćN1000
Krótka przyczepnośćN500
Element zbrojenia konstrukcjiFibra de aramidas
Długa spłaszczenie (@100mm)N100
Krótka spłaszczenie (@100mm)N300
Min. kąt zgięciamm15
Temperatura pracy°C -20 ... 70