The wishlist name can't be left blank
Rozgałęźnik optyczny T.0X SC/APC 4D

Rozgałęźnik optyczny T.0X SC/APC 4D

Rozgałęźnik optyczny T.0X SC/APC 2D

1260...1650nm 4dB

2-drożny rozgałęźnik ze złączami SC/APC do sygnałów optycznych z zakresu 1260...1650nm.
Obudowa w formacie T.0X – możliwość instalacji w rack’u w optycznych stacjach czołowych.
Nr.Kat. 2337
Utwórz PDF
Nr.Art: UOV2
EAN13: 8424450150238
SKU
2337
Cechy wyróżniające
  • Wysoka niezawodność
  • Jednolitość pomiędzy wyjściami
  • Format T.0X

Ogólna charakterystyka
  • Małe straty wtrąceniowe
  • Złącza SC/APC

Nr katalogowe 2337
 Nr wyjścia  2
 
  WEJŚCIE / WYJŚCIE
 
 Długość fali nm 1310 - 1550
 Złącze optyczne  SC/APC
 Straty wtrąceniowe 1310/1550 nm  dB ≤ 4,1
 Kierunkowość  ≥55
 Straty odbiciowe  ≥55
 Równomierność podziału mocy  ≤ 0,6
    
 WEJŚCIE / WYJŚCIE  Stopień ochrony  IP  20
 Wymiary (Szer. x Wys. x Dł.)  mm  50 x 216 x 175

 

 


Dzięki poniższym wymiarom i schematom łatwo będzie obliczyć ile modułów można zmieścić w każdej szafce lub ramce instalacyjnej. Televes stosuje standardowe jednostki w celu ułatwienia instalacji dla klientów. Pomiary te są zgodne z Eurocard (standardowy format europejski PCB). Pionowo - U (Unit Rack), które odpowiada 1,75 cala (44,45mm), a w poziomie - HP (Horizontal Pitch), które odpowiada 0,2 cala (5,08mm).

Poniżej przedstawiamy wymiary podstawowych modułów z naszej serii stacji czołowych.

Ramki i szafki HP
5301 Ramka metalowa do rac’a 19’’ 84
567201 Ramka instalacyjna ścienna 19’’ 54
5072 Szafka instalacyjna 498mm 84
5069 Szafka instalacyjna 648mm 112
5235 Szafka instalacyjna 948mm 168

Wymiary urządzeń

HP

5629

549812

Zasilacz Impulsowy T.0X/T.12 14
- T.0X (Transmodulatory, CDC,... urządzenia ze standardową obudową) 10
- T.12 7
5673 Zaślepka T.0X 10
507312 Zaślepka T.12/T.05 7

Urządzenia światłowodowe HP
234220 T.0X EDFA 14

2337

2339

T.0X Rozgałęźnik 2D/4D 10
234401
234501
234601
T.0X Rozgałęźnik 8D/16D/32D 18
234228 T.0X EDFA 1WE/8WY 22