The wishlist name can't be left blank
Wzmacniacz optyczny EDFA 1 wyjście, 1U rack 19’’

Wzmacniacz optyczny EDFA 1 wyjście, 1U rack 19’’

Wzmacniacz optyczny EDFA 1 wyjście

1550nm, Po 20dBm

Moduł wzmacniający sygnał optyczny o długości 1550nm, generujący moc wyjściową moc optyczna 20dBm.
Oparty na technologii EDFA (włókno domieszkowane erbem). Wysokie wzmocnienie i niski współczynnik szumów.
Nr.Kat. 234220
Utwórz PDF
Nr.Art: UOVS201550
EAN13: 8424450154984
SKU
234220
Cechy wyróżniające
  • Zakres wejściowy: -3 do +10dBm
  • Diody LED wskazujące tryb pracy

Ogólna charakterystyka
  • Wzmocnienie optyczne dla usług RF Overlay
  • Zalecane w instalacjach przy dużych odległościach
  • Złącza SC/APC

Nr katologowy 234220
 WEJŚCIE OPTYCZNE Zakres mocy optycznej na wejściu dBm -3 ~ +10
Złącze wejściowe tipo SC/APC
 
 WYJŚCIE OPTYCZNE Moc optyczna wyjścia dBm 20 ± 0,8
Złącze wyjściowe type SC/APC
Współczynnik szumu dB ≤ 5 (for 0 dBm)
Optyczne straty odbiciowe dB ≥ 50
 
 OGÓLNE Długość fali nm 1550
Zasilanie Vdc 24
Pobór prądu przy 24 Vdc mA 410 maks.
Stopień ochrony IP 20
Wymiary (Szer. x Wys. x Dł.) mm 75 x 216 x 175

Dzięki poniższym wymiarom i schematom łatwo będzie obliczyć ile modułów można zmieścić w każdej szafce lub ramce instalacyjnej. Televes stosuje standardowe jednostki w celu ułatwienia instalacji dla klientów. Pomiary te są zgodne z Eurocard (standardowy format europejski PCB). Pionowo - U (Unit Rack), które odpowiada 1,75 cala (44,45mm), a w poziomie - HP (Horizontal Pitch), które odpowiada 0,2 cala (5,08mm).

Poniżej przedstawiamy wymiary podstawowych modułów z naszej serii stacji czołowych.

Ramki i szafki HP
5301 Ramka metalowa do rac’a 19’’ 84
567201 Ramka instalacyjna ścienna 19’’ 54
5072 Szafka instalacyjna 498mm 84
5069 Szafka instalacyjna 648mm 112
5235 Szafka instalacyjna 948mm 168

Wymiary urządzeń

HP

5629

549812

Zasilacz Impulsowy T.0X/T.12 14
- T.0X (Transmodulatory, CDC,... urządzenia ze standardową obudową) 10
- T.12 7
5673 Zaślepka T.0X 10
507312 Zaślepka T.12/T.05 7

Urządzenia światłowodowe HP
234220 T.0X EDFA 14

2337

2339

T.0X Rozgałęźnik 2D/4D 10
234401
234501
234601
T.0X Rozgałęźnik 8D/16D/32D 18
234228 T.0X EDFA 1WE/8WY 22