The wishlist name can't be left blank
Wzmacniacz optyczny YEDFA 32 wyjść z WDM, 1U rack 19

Wzmacniacz optyczny YEDFA 32 wyjść z WDM, 1U rack 19"

Wzmacniacz optyczny YEDFA 1 wyjście z WDM

1550nm, Po 19dBm

Moduł wzmacniający sygnał optyczny o długości 1550nm, generujący moc wyjściową moc optyczna 19dBm. Wyposażony w WDM oraz 1 wejście 1310/1490nm, w których multipleksuje się wzmocniony sygnał 1550nm, zapewniając 1 wyjście 1310/1490/1550nm do wykorzystania w stacji czołowej GPON (zazwyczaj razem z OLT512).
Oparty na technologii YEDFA (włókno domieszkowane erberm oraz iterbem). Wysokie wzmocnienie, wysoka moc optyczna i niski współczynnik szumów.
Nr.Kat. 234221
Utwórz PDF
Nr.Art: UOVS1191550
EAN13: 8424450187302
SKU
234221
Cechy wyróżniające
  • WDM do multipleksacji RF Overlay z sygnałami GPON
  • Zakres wejściowy: -10 do +10dBm
  • Diody LED wskazujące tryb pracy

Ogólna charakterystyka
  • Wzmocnienie optyczne dla usług RF Overlay
  • Zalecane w instalacjach przy dużych odległościach
  • Złącza SC/APC