The wishlist name can't be left blank
Tłumik optyczny FC/UPC

Tłumik optyczny FC/UPC

Tłumik optyczny FC/UPC

1310/1550nm 5dB

Tłumik optyczny 5dB 1310/1550nm z połączeniem FC/UPC. Stosowany do regulacji mocy optycznej do poziomów wejściowych wymaganych przez konwertery światłowodowe RF w systemach z zastosowaniem LNB optycznego.
Nr.Kat. 2364
Utwórz PDF
Nr.Art: ODG5
EAN13: 8424450144404
SKU
2364

Nr katologowy 2364
 Tłumienność  dB  5
 Złącza typ FC/UPC
 Długość fali nm 1310/1550