The wishlist name can't be left blank
Tłumik Optyczny SC/APC

Tłumik Optyczny SC/APC

Tłumik Optyczny SC/APC

1310/1550nm 10dB

Tłumik optyczny 10dB 1310/1550nm ze złączem SC/APC. Umożliwia dostosowanie poziomów wejściowych do zakresu dynamicznego odbiorników optycznych.

Nr.Kat. 236412
Utwórz PDF
Nr.Art: ODG10-SC
EAN13: 8424450190463
SKU
236412
Specyfikacje techniczne
Złącza SC/APC
Tłumienie dB 10
Długośćfali nm 1310/1550
Straty odbiciowe
dB ≥ 65
Maksymalny prądmW
500
dBm 27