The wishlist name can't be left blank
Zestaw zoptymalizowane LNB optyczne z konwerterem ODU32

Zestaw zoptymalizowane LNB optyczne z konwerterem ODU32

Zestaw LNB optyczne z konwerterem ODU32

DAB/UHF/SAT, 2 wyjścia: 1550nm, Po 8dBm

Zestaw składający się ze zoptymalizowanego LNB z wyjściem RF, które zawiera wszystkie usługi satelity z pasma 950-2450MHz oraz z konwertera ODU32, który na wejściu satelitarnym odbiera sygnał RF z LNB. Konwerter wyposażony jest w drugie wejście do mieszania sygnału naziemnego (47-862MHz). W konsekwencji są to 2 wyjścia w oknie 1550nm o mocy optycznej 8dBm.
W skład zestawu wchodzi:
  • Zasilacz do konwertera z kablem Jack i wtyczkami EU oraz UK
  • Kabel koncentryczny o długości 2m (50 Ohm) ze złączem "N" do połączenia LNB z konwerterem
  • Podstawę do przymocowania konwertera na maszcie lub innym uchwycie
  • Inne akcesoria, takie jak pasek zaciskowy i kapturki ochronne
Nr.Kat. 236810
Utwórz PDF
Nr.Art: OSP4T-1550
EAN13: 8424450185117
SKU
236810
Cechy wyróżniające
  • Transmisja sygnału przy dużych odległościach (km)
  • Zoptymalizowane LNB (staked): konwersja 4 uniwersalnych pasm SAT na jedno wyjście RF
  • Do 64 użytkowników
  • Konwersja i mieszanie sygnałów naziemnych

Ogólna charakterystyka
  • Złącza optyczne FC/PC oraz typu F w RF

Technical specifications
SATELLITE
Input frequency GHz V. Pol 0.95 - 3.0
H. Pol 3.4 - 5.45
Nominal impedance Ω 50
Minimum return loss dB 9
Input power from the LNB dBμV 96 - 111
Gain variation across dB V. Pol 4
H. Pol 7 (with a 3dB
upward slope)
Gain ripple (per 30MHz
bandwidth segment)
dB 1
Minimum AGC Range dB 15
Noise fi gure (Max gain) dB 12
Minimum OIP3 dBμV 129
Minimum 47-862MHz Rejection dB 20
FM/DAB/DTT
Input frequency MHz 47-862
Nominal impedance Ω 75
Return loss dB 10
Input power dBμV 1 Mux Min 70
Max 95
4 Mux Max 90
8 Mux Max 85
Nominal gain (Max. gain set) dB 45
Nominal gain (Min. gain set) dB 15
Maximum gain variation across DTT band dB 4
Gain ripple (per 8MHz bandwidth segment) dB 0.5
AGC Range dB 25
Noise fi gure (Max gain) dB 10
Minimum OIP3 dBμV 134
950-2150 MHz Rejection dB 20
ELECTRICAL
Converter RF to FO, power supply V= 20 by “F” type connector
LNB supply voltage V= 6.2 ± 0.2 by “F” type connector
Terrestrial supply voltage
(80 mA max.)
V= 11 ± 0.5 by “F” type connector
Current consumption
(LNB Including)
mA < 500
MECHANICAL
Operating temperature ranges ºC -10 ... 50
Storage temperature ranges -30 ... 60
Optical output connector Type FC/PC
Satellite input connector Type “N” Female
FM/DAB/TDT Type “F”
Power supply connector Type “F”
OPTICAL
Output power dBm 8
Wavelenght nm 1550 ± 20