The wishlist name can't be left blank
Mini-węzeł optyczny FiberKom, z nadajnikiem z kanałem zwrotnym i technologią OLC (2 włókna)

Mini-węzeł optyczny FiberKom, z nadajnikiem z kanałem zwrotnym i technologią OLC (2 włókna)

Mini-węzeł optyczny FiberKom, z nadajnikiem z kanałem zwrotnym i technologią OLC (1 włókno)

Mini-węzeł optyczny FiberKom, z nadajnikiem z kanałem zwrotnym i technologią OLC (1 włókno)

Mini-węzeł optyczny FiberKom, z nadajnikiem z kanałem zwrotnym i technologią OLC (1 włókno)

1550nm, Kanał zwrotny: 1610nm Po 3dBm

Mini-węzeł optyczny stosowany jako most pomiędzy technologią koncentryczną i sieciami optycznymi. Przekształca sygnał optyczny (1550nm) z głównej sieci na sygnał koncentryczny (105-1218 MHz), który jest dalej dystrybuowany do modemu użytkownika.
Ponadto, dzięki nadajnikowi z kanałem zwrotnym w oknie 1610nm, przekształca on sygnał z modemu koncentrycznego (5-85MHz) na sygnał optyczny o mocy optycznej 3dBm dla stacji czołowej operatora.
Jedno włókno dla kanału dosyłowego i kanału zwrotnego.
Idealne do instalacji korzystających z protokołu DOCSIS do dwukierunkowej dystrybucji danych oraz dla standardu DVB-C dla sygnałów telewizyjnych.
Wyposażony w technologię OLC.
Idealny do zastosowania w RF Overlay, FTTB i FTTH.
Nr.Kat. 238004
Utwórz PDF
Nr.Art: OMNRK851610
EAN13: 8424450175774
SKU
238004
Cechy wyróżniające
  • Wyposażone w OLC (Optical Level Control), które automatycznie dostosowuje parametry do uzyskania stałego poziomu, niezależnie od obciążenia kanałów wyjściowych
  • Wyposażone w kontrolę tłumienia
  • Wysokie napięcie wyjściowe (wzmocnienie w RF) oraz ulepszony C/N
  • Bardzo niskie zużycie prądu

Ogólna charakterystyka
  • Kompatybilność z DOCSIS 3.1
  • Dwa tryby pracy:

    1. CW (Continuous Wave), gdzie laser transmituje w sposób ciągły, a zatem jest użyteczny w zastosowaniach, w których kanał zwrotny
    jest tłumiony (FTTB).

    2. RFoG (RF over Glass), gdzie laser transmituje tylko wtedy, gdy istnieją pakiety, które mają być transmitowane, a zatem ten tryb zalecany jest w instalacjach, w których występuje niewielkie tłumienie kanału zwrotnego (FTTH).

  • Złącza optyczne SC/APC oraz typu F w RF
  • Zasilanie lokalne lub zdalne poprzez wyjściowe złącze F lub poprzez specjalne złącze zasilające F (zewnętrzny zasilacz)

Forward path
Frequency range MHz 105 ... 1218
Output impedance Ohm 75
Optical input level for OLC dBm -8 ... +1dBm
Flatness dB ± 1
Number of outputs no. 1
Typical output level in OLC range dBμV 113
CNR dB >52
CSO dB >60
CTB dB >60
Equivalent noise current density at input pA/ Hz < 6
Forward path attenuator dB 6/12 select.
Pre-emphasis dB 3
Wavelength nm 1540 ... 1560
Optical return loss dB >40
Optical connector type SC/APC
Max. optical input power before damage dBm 2
Optical device type InGaAs pin photodiode
Return path
Frequency range (selectable) MHz 5 ... 85
Input impedance Ohm 75
Optical output level dBm 3
Flatness dB ± 1
RF input level dBμV 70...100
Return path attenuator dB 0/10/20 select.
Wavelength nm 1610 ±10
Optical connector type SC/APC
Laser type type DFB (Class1M)
Transmitter
turn-on/off time
μs 1
General
Local mains voltage V~/mA -
Max. mains power W -
Power voltage through
RF connector
Vdc/mA 11 / 270 .... 24/ 140
Test point dB -30 ±1
RF connectors type F
Housing material Zamak/ABS
Operating temperature ºC -5 .... +45
Index operation IP 30
EMC compatibility EN 50083-2
Safety EN 60825-1_2007