The wishlist name can't be left blank
Adapter Ethernet - SFP

Adapter Ethernet - SFP

Zestaw: 2 Adaptery Ethernet - SFP

1000 Base-X, 1 włókno (LC) SM

Zestaw składający się z 2 dwukierunkowych modułów SFP 1000 Base-X ze złączem LC, który daje możliwość rozszerzenia sieci do 10km przez światłowód jednomodowy (SM) 9/125µm.Ten wysokowydajny adapter można podłączyć do wejścia Ethernet urządzenia CoaxData, aby umożliwić mu dostęp do sygnału Ethernet przez światłowód.
Fale o długości 1310 i 1490nm, obsługa RF Overlay w 1550nm.
Nr.Kat. 769212
Utwórz PDF
Nr.Art: EKA2SFP1F
EAN13: 8424450170359
SKU
769212
Cechy wyróżniające
  • Obsługa zastosowań RF Overlay w sieci Ethernet
  • Kompatybilność ze switchami Ethernet Nr Kat.: 769140, 769141, 769142 oraz 769143
  • Kompatybilność z urządzeniem WaveData Nr Kat. 769002

Ogólna charakterystyka
  • Moduł Small Form Pluggable (SFP)
  • 1 włókno jednomodowe (SM)
  • Operacyjna szybkość transmisji danych 1250 Mb/s
  • Złącze optyczne LC/UPC-Simplex
  • Zasięg transmisji do 10 km
  • Możliwość podłączenia podczas pracy

Dowiedz się więcej

Co to jest SFP?

Urządzenia SFP (Small Form-Factor Pluggable) to adaptery, które generują interfejs zapewniający dostęp do sygnału Ethernet przez światłowody. Urządzenia te są podłączone do wejść różnych urządzeń Ethernet i GPON i umożliwiają odbieranie/wysyłanie przesyłanych informacji poprzez podłączenie ich do jednomodowych lub wielomodowych kabli światłowodowych lub kabli Ethernet. Wśród zalet korzystania z modułów SFP możemy wyróżnić zmniejszenie przestrzeni, mniejsze zużycie energii lub zwiększenie odległości transmisji.

Jakie SFP wybrać?

W ramach pełnej gamy media konwerterów oferowanych jest kilka możliwości w zależności od urządzeń, do których są podłączone, prędkości transmisji lub rodzaju użytego kabla. Kompatybilność oferowanych przez nas SFP z różnymi typami urządzeń sieciowych jest szczegółowo opisana poniżej.

 Numer katalogowy 769520 769210 769212 769410 769411 769412 769413 831503 831505 831506
 Model
Adapter ONU SFP
1000 Base-X (SC/APC)
Ethernet – Adapter SFP
1Gb, 2 włókna (LC/UPC) SM
Zestaw 2 Adaptery Ethernet – SFP
1Gb, 1 włókno (LC/UPC) SM
Adapter SFP do urządzeń OLT
GPON B+, 1 włókno (SC/PC)
Adapter SFP do urządzeń OLT
1Gb, złącze RJ45
Ethernet – Adapter SFP+
10Gb, 2 włókna (LC/UPC)
Adapter SFP do urządzeń OLT
GPON C+, 1 włókno (SC/PC)
Transceiver
1Gb, MMF (LC)
Transceiver
1Gb, złącze RJ45
Transceiver
1Gb, SMF (LC)
Kompatybilność ze switchami Ethernet:
769140
769141
769142
769143
 ✔  ✔  ✔  -  -  ✔  -  -  -  -
Kompatybilność z routerami:
769111
 -  ✔  ✔  -  -  -  -  -  -  -
Kompatybilność ze switchami do zastosowań IPTV:
831401
831402
831403
831406
831426
 -  -  -  -  -  -  -  ✔  ✔  ✔
Kompatybilność z modułami GPON OLT:
769401
769420
769421
769422
 -  -  -  ✔  ✔  ✔  ✔  -  -  -