The wishlist name can't be left blank
Moduł SFP+ do urządzeń OLT, 10GbE

Moduł SFP+ do urządzeń OLT, 10GbE

Moduł SFP+ 1000 Base-LX, 2 włókna (LC) SM, 10GbE

Moduł SFP+ 1000 Base-LX, 2 włókna (LC) SM, 10GbE

Zestaw: 2 Modułów SFP 1000 Base-X, 1 włókno (LC) SM

Zestaw składający się z 2 modułów nadawczo-odbiorczych SFP (Small Form-Factor Pluggable) 1000 Base-X ze złączem LC, który daje możliwość rozszerzenia sieci do 10km przez światłowód jednomodowy (SM) 9/125µm. Ten wysokowydajny adapter można podłączyć do wejścia Ethernet urządzenia sieciowego, aby umożliwić mu dostęp do sygnału Ethernet przez światłowód.
Fale o długości 1310 i 1490nm, obsługa RF Overlay w 1550nm.
Nr.Kat. 769212
Produkt arkusz
Nr.Art: EKA2SFP1F
EAN13: 8424450170359
SKU
769212
Cechy wyróżniające
  • Moduł Small Form Pluggable (SFP)
  • 1 włókno jednomodowe (SM)
  • Operacyjna szybkość transmisji danych 1250 Mb/s
  • Złącze optyczne LC/UPC-Simplex
  • Zasięg transmisji do 10 km
  • Możliwość podłączenia podczas pracy
  • Obsługa zastosowań RF Overlay w sieci Ethernet
  • Kompatybilność z urządzeniem WaveData Nr Kat. 769002

Dowiedz się więcej

Co to jest SFP?

Urządzenia SFP (Small Form-Factor Pluggable) to adaptery, które generują interfejs zapewniający dostęp do sygnału Ethernet przez światłowody. Urządzenia te są podłączone do wejść różnych urządzeń Ethernet i GPON i umożliwiają odbieranie/wysyłanie przesyłanych informacji poprzez podłączenie ich do jednomodowych lub wielomodowych kabli światłowodowych lub kabli Ethernet. Wśród zalet korzystania z modułów SFP możemy wyróżnić zmniejszenie przestrzeni, mniejsze zużycie energii lub zwiększenie odległości transmisji.

Jakie SFP wybrać?

W ramach pełnej gamy media konwerterów oferowanych jest kilka możliwości w zależności od urządzeń, do których są podłączone, prędkości transmisji lub rodzaju użytego kabla. Kompatybilność oferowanych przez nas SFP z różnymi typami urządzeń sieciowych jest szczegółowo opisana poniżej.

 Numer katalogowy 769520 769210 769212 769214 769410 769411 769412 769413 769414 769415 769150
 Model
Adapter ONU SFP
1000 Base-X (SC/APC)
Ethernet – Adapter SFP
1Gb, 2 włókna (LC/UPC) SM
Zestaw 2 Adaptery Ethernet – SFP
1Gb, 1 włókno (LC/UPC) SM
Ethernet – Adapter SFP+
10Gb, 2 włókna (LC/UPC)
Adapter SFP
GPON B+, 1 włókno (SC/UPC)
Adapter SFP
1Gb, złącze RJ45
Ethernet – Adapter SFP+
10Gb, 2 włókna (LC/UPC)
Adapter SFP
GPON C+, 1 włókno (SC/UPC)
Adapter SFP
GPON C+, 1 włókno (SC/UPC)
Adapter SFP
GPON B+, 1 włókno (SC/UPC)
Ethernet – Adapter SFP
1Gb, 2 włókna (LC/PC) MM
Kompatybilność ze switchami Zarządzalne Ethernet:
769140
769141
769144
769145
769146
769147
769148
769149
769152
 OK  OK  OK  OK*  -  -  OK*  -  -  -  OK
Kompatybilność ze switchami Niezarządzalne Ethernet:
768115
768116
 -  OK  OK  -  -  -  -  -  -  -  OK
Kompatybilność ze Przemysłowy switch:
768150
 OK  OK  OK  -  -  -  -  -  -  -  OK
Kompatybilność z routerami:
769111
 -  OK  OK  -  -  -  -  -  -  -  -
Kompatybilność z modułami GPON OLT:
769403
769420
769421
769422
 -  -  OK  OK**  OK  OK  OK  OK  OK** OK**  OK**
Kompatybilność ze konwerter mediów:
769215
 -  OK  OK  -  -  -  -  -  -  -  OK

* Kompatybilność ze switchami Ethernet z portami SFP+: 769145, 769146, 769148, 769149 lub 769152.

** Kompatybilność z OLT512EVO: 769403.


Rodzaj transceiverSFP
Rodzaj włóknaJednomodowy
Wyjściowa moc nadajnikadBm -8 ... -3
Czułość odbiornika optycznegodBm-22
Prędkość transmisjiMb/s1250
Odległość transmisjikm < 10
Napięcie zasilaniaVdc 0,5 ... 4,7
Temperatura pracy°C -20 ... 70

Dane fizyczne

Waga netto: 30 g

Waga brutto: 37 g

Szerokość: 13 mm

Wysokość: 13 mm

Głębokość: 57 mm

Główna waga produktu: 30 g

Opakowanie

Pudełko 1 szt.

Więcej informacji
tlv_tags

Co to jest SFP?

Urządzenia SFP (Small Form-Factor Pluggable) to adaptery, które generują interfejs zapewniający dostęp do sygnału Ethernet przez światłowody. Urządzenia te są podłączone do wejść różnych urządzeń Ethernet i GPON i umożliwiają odbieranie/wysyłanie przesyłanych informacji poprzez podłączenie ich do jednomodowych lub wielomodowych kabli światłowodowych lub kabli Ethernet. Wśród zalet korzystania z modułów SFP możemy wyróżnić zmniejszenie przestrzeni, mniejsze zużycie energii lub zwiększenie odległości transmisji.

Jakie SFP wybrać?

W ramach pełnej gamy media konwerterów oferowanych jest kilka możliwości w zależności od urządzeń, do których są podłączone, prędkości transmisji lub rodzaju użytego kabla. Kompatybilność oferowanych przez nas SFP z różnymi typami urządzeń sieciowych jest szczegółowo opisana poniżej.

 Numer katalogowy 769520 769210 769212 769214 769410 769411 769412 769413 769414 769415 769150
 Model
Adapter ONU SFP
1000 Base-X (SC/APC)
Ethernet – Adapter SFP
1Gb, 2 włókna (LC/UPC) SM
Zestaw 2 Adaptery Ethernet – SFP
1Gb, 1 włókno (LC/UPC) SM
Ethernet – Adapter SFP+
10Gb, 2 włókna (LC/UPC)
Adapter SFP
GPON B+, 1 włókno (SC/UPC)
Adapter SFP
1Gb, złącze RJ45
Ethernet – Adapter SFP+
10Gb, 2 włókna (LC/UPC)
Adapter SFP
GPON C+, 1 włókno (SC/UPC)
Adapter SFP
GPON C+, 1 włókno (SC/UPC)
Adapter SFP
GPON B+, 1 włókno (SC/UPC)
Ethernet – Adapter SFP
1Gb, 2 włókna (LC/PC) MM
Kompatybilność ze switchami Zarządzalne Ethernet:
769140
769141
769144
769145
769146
769147
769148
769149
769152
 OK  OK  OK  OK*  -  -  OK*  -  -  -  OK
Kompatybilność ze switchami Niezarządzalne Ethernet:
768115
768116
 -  OK  OK  -  -  -  -  -  -  -  OK
Kompatybilność ze Przemysłowy switch:
768150
 OK  OK  OK  -  -  -  -  -  -  -  OK
Kompatybilność z routerami:
769111
 -  OK  OK  -  -  -  -  -  -  -  -
Kompatybilność z modułami GPON OLT:
769403
769420
769421
769422
 -  -  OK  OK**  OK  OK  OK  OK  OK** OK**  OK**
Kompatybilność ze konwerter mediów:
769215
 -  OK  OK  -  -  -  -  -  -  -  OK

* Kompatybilność ze switchami Ethernet z portami SFP+: 769145, 769146, 769148, 769149 lub 769152.

** Kompatybilność z OLT512EVO: 769403.

tlv_reflog EKA2SFP1F
tlv_tabla_especificaciones
Rodzaj transceiverSFP
Rodzaj włóknaJednomodowy
Wyjściowa moc nadajnikadBm -8 ... -3
Czułość odbiornika optycznegodBm-22
Prędkość transmisjiMb/s1250
Odległość transmisjikm < 10
Napięcie zasilaniaVdc 0,5 ... 4,7
Temperatura pracy°C -20 ... 70
tlv_ean 8424450170359
tlv_dim_product_x 13
tlv_dim_product_x_label Szerokość
tlv_dim_product_x_unit mm
tlv_dim_product_y 13
tlv_dim_product_y_label Wysokość
tlv_dim_product_y_unit mm
tlv_dim_product_z 57
tlv_dim_product_z_label Głębokość
tlv_dim_product_z_unit mm
tlv_weight_product_label Główna waga produktu
tlv_weight_product 30
tlv_weight_product_unit g
tlv_gross_weight_label Waga brutto
tlv_gross_weight 37
tlv_gross_weight_unit g
tlv_net_weight_label Waga netto
tlv_net_weight_unit g
tlv_net_weight 30
tlv_1_type_pack Pudełko
tlv_1_type_pcs_pack szt.
tlv_1_pcs_pack 1