The wishlist name can't be left blank
Wzmacniacz optyczny YEDFA 8 wyjść z WDM

Wzmacniacz optyczny YEDFA 8 wyjść z WDM

Wzmacniacz optyczny YEDFA 8 wyjść z WDM, 1U rack 19’’

Wzmacniacz optyczny YEDFA 8 wyjść z WDM, 1U rack 19’’

Wzmacniacz optyczny YEDFA 8 wyjść z WDM, 1U rack 19’’

1550nm, Po 20dBm

Urządzenie to składa się ze wzmacniacza, WDM oraz podwójnego zasilacza. Do wzmacniania sygnału optycznego 1550nm z mocą wyjściową 20dBm. Oparte na technologii YEDFA (włókno domieszkowane erberm oraz iterbem), zapewnia wysokie wzmocnienie oraz niski współczynnik szumów.
Wyposażone w WDM, posiada 8 wejść 1310/1490nm, za pomocą których multipleksuje wzmocniony sygnał 1550nm, zapewniając 8 wyjść 1310/1490/1550nm, dzięki czemu jest odpowiednie do dystrybucji wideo w dużych sieciach optycznych GPON.
Podwójny zasilacz doezasilania jednostek OLT512 do wykorzystania w stacji czołowej GPON.
Nr.Kat. 769610
Utwórz PDF
Nr.Art: OLTUPSWDMA
EAN13: 8424450182758
SKU
769610
Cechy wyróżniające
  • Wzmacniacz optyczny o wysokiej mocy wyjściowej
  • WDM do multipleksacji RF Overlay z sygnałami GPON
  • Zakres wejściowy -10dBm do +10dBm
  • Wskaźniki LED
  • Zasilacz o wysokiej wydajności
  • Podwójne zasilanie z możliwością wymiany podczas pracy: usługa dla abonenta nie jest przerywana
  • -48Vdc na moduł

Ogólna charakterystyka
  • 1U do szafy typu rack 19”
  • Szeroki zakres napięcia zasilania (99-253 VAC)
  • Odpowiednie dla średnich/dużych sieci optycznych
  • Złącza optyczne SC/APC