The wishlist name can't be left blank
Wzmacniacz optyczny EDFA 1 wyjście z WDM, 1U rack 19’’

Wzmacniacz optyczny EDFA 1 wyjście z WDM, 1U rack 19’’

Wzmacniacz optyczny EDFA 8 wyjść z WDM, 1U rack 19’’

Wzmacniacz optyczny EDFA 8 wyjść z WDM, 1U rack 19’’

Wzmacniacz optyczny EDFA 4 wyjścia z WDM, 1U rack 19’’

1550nm, Po 14dBm

Urządzenie to składa się ze wzmacniacza, WDM oraz podwójnego zasilacza. Do wzmacniania sygnału optycznego 1550nm z mocą wyjściową 14dBm. Oparte na technologii EDFA (włókno domieszkowane erbem), zapewnia wysokie wzmocnienie oraz niski współczynnik szumów.
Wyposażone w WDM, posiada 4 wejścia 1310/1490nm, za pomocą których multipleksuje wzmocniony sygnał 1550nm, zapewniając 4 wyjścia 1310/1490/1550nm, dzięki czemu jest odpowiednie do dystrybucji wideo w średniej wielkości sieciach optycznych GPON.
Nr.Kat. 769631
Utwórz PDF
Nr.Art: OV1U14WDMS4
EAN13: 8424450224168
SKU
769631
Cechy wyróżniające
  • Wzmacniacz optyczny o wysokiej mocy wyjściowej
  • WDM do multipleksacji RF Overlay z sygnałami GPON
  • Zakres wejściowy -10dBm do +10dBm
  • Wskaźniki LED
  • Zasilacz o wysokiej wydajności
  • Podwójne zasilanie z możliwością wymiany podczas pracy: usługa dla abonenta nie jest przerywana

Ogólna charakterystyka
  • 1U do szafy typu rack 19”
  • Szeroki zakres napięcia zasilania (99-253 VAC)
  • Odpowiednie dla średnich/dużych sieci optycznych
  • Złącza optyczne SC/APC

Schemat blokowy