The wishlist name can't be left blank
Nadajnik optyczny CATV z Modulatorem Zewnętrznym, 1U rack 19”

Nadajnik optyczny CATV z Modulatorem Zewnętrznym, 1U rack 19”

Nadajnik optyczny (bez kanału zwrotnego)

Nadajnik optyczny (bez kanału zwrotnego)

Nadajnik optyczny, 1U rack 19”

1550nm, Po 5dBm

Generowanie sygnału optycznego w oknie 1550nm, modulowanego przez wejściowy sygnał RF SMATV (47 - 2400MHz). Wyjściowa moc optyczna: 5dBm.
Idealne dla systemów RFoG oraz do zastosowania jako nadajnik RF Overlay w sieciach GPON.
Nr.Kat. 769801
Utwórz PDF
Nr.Art: U19OS154
EAN13: 8424450197738
SKU
769801
Cechy wyróżniające
  • Kompatybilne ze SMATV: przepustowość wejściowa do 2400MHz
  • Kontrola poziomu wejściowego RF: optymalizacja parametrów jakościowych konwersji optycznej
  • Alarm spadku mocy optycznej
  • Instalacja w rack’u 19"" (1U)

Ogólna charakterystyka
  • Konwersja o bardzo niskim współczynniku szumów
  • Łatwa instalacja, intuicyjna obsługa
  • Wysoka efektywność energetyczna
  • Złącza optyczne SC/APC oraz typu F w RF

Parametry RF
Zakres częstotliwości RF MHz 47 ... 2400
Poziom wejściowy RF (AKW/AGC: ON)
dBμV/dBmV 75...90 / 15...30
Poziom wejściowy SAT (AKW/AGC: ON)
dBμV/dBmV RF - 10dB
Ręczna regulacja wzmocnienia RF
dB 0 ... 14 (kroki 2 dB)
Automatyczna Kontrola Wzmocnienia (AKW/AGC) dB 20
Płaskość (47...1218MHz) dB ±0,5
Płaskość (950...2400MHz) dB ±2
Straty odbiciowe (47...1218MHz) dB ≥ 10
Straty odbiciowe (950...2400MHz) dB ≥ 7
Impedancja Ohm 75
CSO (CENELEC 42)  dB ≥ 60
CTB (CENELEC 42)  dB ≥ 60
C/N  dB >50
O.F.
Laser tipo MQW-DFB 
Długość fali nm 1550 ±10
Moc optyczna dBm 5
Ogólne Złącza RF
tipo F żeńskie
Złącze optyczne SC/APC
Napięcie zasilania
VAC 110 - 230
Częstotliwość
Hz 50/60
Pobór prądu mA 100
Temperatura pracy ºC / ºF -5…….45 / 32…….113