The wishlist name can't be left blank
Puszka mieszkaniowa wstępnie podłączona z pudełko typu pull box

Puszka mieszkaniowa wstępnie podłączona z pudełko typu pull box

Puszka mieszkaniowa wstępnie podłączona

Od 2 do 4 wyjść SC/APC

Urządzenie włączone jako punkt przyłączenia do sieci światłowodowej. W infrastrukturze komunikacyjnej, po zainstalowaniu go w “Network Termination Equipment” NTE, działa jako punkt odcięcia i testowania sieci światłowodowej.
Zawiera światłowód zakończony z jednej strony złączami 2-SC/APC, co zapewnia instalatorowi większą wygodę w montażu. Należy jedynie wykonać spaw lub połączyć 2 złączami światłowodowymi w punkcie połączenia.
Dzięki swojej konstrukcji, urządzenie można zastosować w innego rodzaju instalacjach, takich jak warsztaty, biurka, szafy połączeniowe.

W magazynie
SKU
PAU_FO_precon_23154x
Wybierz produkt
Elementy produktów grupowanych
Nr.Kat. 231540 2 włókna 15m
Nr.Kat. 231541 2 włókna 25m
Nr.Kat. 231542 2 włókna 40m
Nr.Kat. 231543 2 włókna 55m
Utwórz PDF
Cechy wyróżniające
  • Wykonane z wyrzymałego tworzywa ABS
  • Pojemność: do 4 złączy wyjściowych SC/APC
  • Możliwość zastosowania w wielu lokalizacjach: szyna DIN, ściana lub gniazdo
  • Włókna jednomodowe ITU-T G657A2
  • Wyposażone w etykiety identyfikujące
  • Wyposażone w 2 adaptery "SC/APC" żeńskie - "SC/APC" żeńskie (z samoczynną pokrywą blokującą)
  • 100% europejska jakość: wyprodukowane przez Televés w Hiszpanii

Ogólna charakterystyka
  • Euroklasa Dca-s2,d2,a2
  • Kolor biały (RAL 9003)
  • 6 wstępnie uciętych po bokach wejść dla wprowadzenia światłowodów
  • 1 tylne wejście dla złącza SC
  • 1 tylne wejścia dla światłowodu i złącza SC
  • 1 wstępnie ucięte z dołu wejście dla rozgałęźnika (SC/APC)
  • Zestaw zawiera: 2 osłonki termokurczliwe, 2 opaski zaciskające, śrubki mocujące

Szczegóły montażu

  1. Wybierz najbardziej odpowiednie wejście dla przewodu światłowodowego, zachowując gładko zakrzywioną ścieżkę światłowodu.
  2. Wytnij w pokrywie odpowiednią zakładkę do użytego wejścia.
  3. Przymocuj światłowód w puszce mieszkaniowej opaskami kablowymi w punktach kotwiczenia i podłącz do adapterów.
  4. Zamocuj puszkę mieszkaniową do ściany przy zastosowaniu śrub lub do szyny DIN, usuwając wstępnie wycięte zakładki na pokrywie.