Namn pÄ favoritlistan kan inte lÀmnas tomt
Patch/mÀtkabel SC/APC-FC/PC, 3 m

Patch/mÀtkabel SC/APC-FC/PC, 3 m

Patch-kabel, SC/APC-SC/UPC, 3 m, SM-9/125, duplex (G.657A)

Patch-kabel, SC/APC-SC/UPC

Fiber enligt G657A klarar en böjningsradie av 15 mm med mindre Àn 0.1db ökad dÀmpning per böj. Flexibiliteten hos fibern ökar tÄligheten och möjligheterna att installera i trÄnga utrymmen, samt kabelförlÀggning runt hörn i miljöer dÀr man vill förlÀgga kabel sÄ osynligt som möjligt.
Ref. 232690
Generate PDF
EAN13: 7321411032392
Product no: 2551225
E-no: 5068990
El-nr:
SKU
232690
StÄr Ut För

Kontakttyper:

  • SC/APC
  • SC/APC
  • SC/PC
  • FC/PC
  • LC/UPC
  • SC/UPC

Huvudegenskaper

VÄra fiberkablar finns i ett flertal varianter pÄ lÀngder och med olika kontaktyper.