Namn pÄ favoritlistan kan inte lÀmnas tomt
Patch-kabel, SC/APC-SC/APC, 5m, SM-9/125, simplex (G.657A)

Patch-kabel, SC/APC-SC/APC, 5m, SM-9/125, simplex (G.657A)

Patch-kabel, SC/APC-SC/APC, 15m, SM-9/125, simplex (G.657A)

Patch-kabel, SC/APC-SC/APC, 15m, SM-9/125, simplex (G.657A)

Patch-kabel, SC/APC-SC/APC, 10m, SM-9/125, simplex (G.657A)

Patch-kabel, SC/APC-SC/APC

Fiber enligt G657A klarar en böjningsradie av 15 mm med mindre Àn 0.1db ökad dÀmpning per böj. Flexibiliteten hos fibern ökar tÄligheten och möjligheterna att installera i trÄnga utrymmen, samt kabelförlÀggning runt hörn i miljöer dÀr man vill förlÀgga kabel sÄ osynligt som möjligt.
Ref. 232696
Generate PDF
EAN13: 7321411032378
Product no: 2551223
E-no: 5068988
El-nr:
SKU
232696
StÄr Ut För

Kontakttyper:

  • SC/APC
  • FC/APC
  • SC/PC
  • FC/PC
  • LC/UPC
  • SC/UPC

Huvudegenskaper

VÄra fiberkablar finns i ett flertal varianter pÄ lÀngder och med olicka kontaktyper.