Namn pÄ favoritlistan kan inte lÀmnas tomt
Patch-kabel, SC/APC-SC/APC, 1 m, SM-9/125, simplex (G.657A)

Patch-kabel, SC/APC-SC/APC, 1 m, SM-9/125, simplex (G.657A)

Patch-kabel, SC/APC-SC/APC, 5m, SM-9/125, simplex (G.657A)

Patch-kabel, SC/APC-SC/APC, 5m, SM-9/125, simplex (G.657A)

Patch-kabel, SC/APC-SC/APC, 3 m, SM-9/125, simplex (G.657A)

Patch-kabel, SC/APC-SC/APC

Fiber enligt G657A klarar en böjningsradie av 15 mm med mindre Àn 0.1db ökad dÀmpning per böj. Flexibiliteten hos fibern ökar tÄligheten och möjligheterna att installera i trÄnga utrymmen, samt kabelförlÀggning runt hörn i miljöer dÀr man vill förlÀgga kabel sÄ osynligt som möjligt.
Ref. 232699
Generate PDF
EAN13: 7321411032194
Product no: 2551216
E-no: 5068957
El-nr:
SKU
232699
StÄr Ut För

Kontakttyper:

  • - SC/APC
  • - FC/APC
  • - SC/PC
  • - FC/PC
  • - LC/UPC
  • -SC/UPC

Huvudegenskaper

VÄra Fiberkablar finns i ett flertal varianter pÄ lÀngder och med olika kontakttyper.