Namn på favoritlistan kan inte lämnas tomt
Patch-kabel, SC/APC-SC/APC, 1 m, SM-9/125, simplex (G.657A)

Patch-kabel, SC/APC-SC/APC, 1 m, SM-9/125, simplex (G.657A)

Patch-kabel, SC/APC-SC/APC, 5m, SM-9/125, simplex (G.657A)

Patch-kabel, SC/APC-SC/APC, 5m, SM-9/125, simplex (G.657A)

Patch-kabel, SC/APC-SC/APC, 3 m, SM-9/125, simplex (G.657A)

Patch-kabel, SC/APC-SC/APC

Fiber enligt G657A klarar en böjningsradie av 15 mm med mindre än 0.1db ökad dämpning per böj. Flexibiliteten hos fibern ökar tåligheten och möjligheterna att installera i trånga utrymmen, samt kabelförläggning runt hörn i miljöer där man vill förlägga kabel så osynligt som möjligt.
Ref. 232699
Generate PDF
EAN13: 7321411032194
Product no: 2551216
E-no: 5068957
El-nr:
SKU
232699
Står Ut För

Kontakttyper:

  • - SC/APC
  • - FC/APC
  • - SC/PC
  • - FC/PC
  • - LC/UPC
  • -SC/UPC

Huvudegenskaper

Våra Fiberkablar finns i ett flertal varianter på längder och med olika kontakttyper.