Namn på favoritlistan kan inte lämnas tomt
PLC SC/APC 4-vägs fördelare

PLC SC/APC 4-vägs fördelare

PLC SC/APC 2-vägs fördelare

1260...1650 nm 4 dB

2-vägs PLC distributionsram med SC/APC anslutningar för optisk signal i området 1260 nm-till-1650 nm.
Perfekt för montering i boxar eller installationsrack.
Ref. 233750
Generate PDF
EAN13: 8424450184929
Product no: 2571202
E-no: 5077593
El-nr:
SKU
233750
Står Ut För
  • Hög tillförlitlighet
  • Likartade utgångar
  • För installation av boxar och fiber tillbehör

Huvudegenskaper
  • Hög reflektionsdämpning
  • Tillverkad för 900 µm single-mode fiber (SM)
  • SC/APC anslutning

Input & output connectors SC/APC
Fiber Type Single-mode G657A1
Fiber diameter μ 900
Working wavelength nm 1260 ... 1650
Insertion loss (IL) dB ≤ 4,1
Return loss (RL) dB ≥ 55
Uniformity dB ≤ 0.6