Namn på favoritlistan kan inte lämnas tomt
32-vägs, 17 dB, PLC-R-1x32 SC/APC i 19

32-vägs, 17 dB, PLC-R-1x32 SC/APC i 19"-box

1X32 PLC splitter+ 32pcs FWDM

1X32 PLC splitter+ 32pcs FWDM

64-vägs, 19,5 dB, PLC-R-1x64 SC/APC i 19"-box

Fiberfördelare i box

PLC-serien består av ett antal olika optiska fördelare, alla med dual window (1310 och 1550 nm). Generellt har dessa PLC fördelare lägre dämpning och bättre likformighet samt mindre fysiska mått i jämförelse med "fused" fördelare. Fördelarna är förmonterade i en 19” box med alla anslutningar på framsidan.
Ref. 233830
Generate PDF
EAN13: 7321411028784
Product no: 2561134
E-no: 5079336
El-nr:
SKU
233830
Huvudegenskaper
I serien finns boxar för: 4-vägs, 8-vägs, 3+32 vägs, 32 vägs och 64-vägs fördelare.