Namn på favoritlistan kan inte lämnas tomt
2-vägs fördelare, 3,7 dB, PLC-R-1x2 SC/APC i 19

2-vägs fördelare, 3,7 dB, PLC-R-1x2 SC/APC i 19"-box

8-vägs fördelare, 10 dB, PLC-R-1x8 SC/APC i 19

8-vägs fördelare, 10 dB, PLC-R-1x8 SC/APC i 19"-box

4-vägs fördelare, 6,8 dB, PLC-R-1x4 SC/APC i 19"-box

Fiberfördelare i box

PLC-serien består av ett antal olika optiska fördelare, alla med dual window (1310 och 1550 nm). Generellt har dessa PLC fördelare lägre dämpning och bättre likformighet samt mindre fysiska mått i jämförelse med "fused" fördelare. Fördelarna är förmonterade i en 19” box med alla anslutningar på framsidan.
Ref. 233930
Generate PDF
EAN13: 7321411028814
Product no: 2561104
E-no: 5079334
El-nr:
SKU
233930
Huvudegenskaper
I serien finns boxar för: 4-vägs, 8-vägs, 3+32 vägs, 32 vägs och 64-vägs fördelare.