Namn på favoritlistan kan inte lämnas tomt
2-vägs fördelare, 3,7 dB, PLC-M-1x2 SC/APC

2-vägs fördelare, 3,7 dB, PLC-M-1x2 SC/APC

8-vägs fördelare, 10 dB, PLC-M-1x8 SC/APC

8-vägs fördelare, 10 dB, PLC-M-1x8 SC/APC

4-vägs fördelare, 6,8 dB, PLC-M-1x4 SC/APC

Fiberfördelare

PLC-serien består av ett antal olika optiska fördelare, alla med dual window (1310 och 1550 nm). Generellt har dessa PLC fördelare lägre dämpning och bättre likformighet samt mindre fysiska mått i jämförelse med "fused" fördelare. I serien finns optiska fördelare med 2- upp till 32 utgångar.
Ref. 233960
Generate PDF
EAN13: 7321411027381
Product no: 2571104
E-no: 5079329
El-nr:
SKU
233960