Namn pÄ favoritlistan kan inte lÀmnas tomt
Ljuspenna, 1 mW, OP3105P-1, rött ljus 650 nm

Ljuspenna, 1 mW, OP3105P-1, rött ljus 650 nm

LjussÀndare, OP-3116, 1310/1490/1550 nm

För fibernÀt

Avancerad ljussÀndare för inmÀtning-, kontroll och service av fibernÀt. Den har 3 st vÄglÀngder, frekvens ID samt vÄglÀngds ID (tillsammans med effektmÀtare 3216).
Ref. 234030
Generate PDF
EAN13: 7321411030640
Product no: 2551310
E-no: 6000119
El-nr:
SKU
234030
StÄr Ut För

Specifikation:

  • MĂ€tomrĂ„de: 1310, 1490 1550 nm
  • Frekvens ID: CW, 270, 330, 1000, 2000 Hz
  • VĂ„glĂ€ngds ID: 1310, 1490, 1550 nm
  • Kontakt: FC/PC
  • Batteri: 3xAA, 1,5 V
  • NĂ€tadapter: 8,4 V
  • Dimension: 180x90x45 mm
  • Vikt 250 g

Huvudegenskaper

Bakgrundsbelysningen kan justeras automatiskt i förhÄllande till omgivningsljuset vilket reducerar strömförbrukningen. Batteritid upp till 45 timmar. Fodral medföljer.