Namn på favoritlistan kan inte lämnas tomt
16-vägs fördelare, 13 dB, PLC-R-1x16 SC/APC i 19

16-vägs fördelare, 13 dB, PLC-R-1x16 SC/APC i 19"-box

64-vägs, 19,5 dB, PLC-R-1x64 SC/APC i 19

64-vägs, 19,5 dB, PLC-R-1x64 SC/APC i 19"-box

32-vägs, 17 dB, PLC-R-1x32 SC/APC i 19"-box

Fiberfördelare i box

PLC-serien består av ett antal olika optiska fördelare, alla med dual window (1310 och 1550 nm). Generellt har dessa PLC fördelare lägre dämpning och bättre likformighet samt mindre fysiska mått i jämförelse med "fused" fördelare. Fördelarna är förmonterade i en 19” box med alla anslutningar på framsidan.
Ref. 234630
Generate PDF
EAN13: 7321411027282
Product no: 2561132
E-no: 5079325
El-nr:
SKU
234630
Huvudegenskaper
I serien finns boxar för: 4-vägs, 8-vägs, 3+32 vägs, 32 vägs och 64-vägs fördelare.