Namn pÄ favoritlistan kan inte lÀmnas tomt
DĂ€mpsats, 6 dB, SC/APC-SC/APC, OA-06

DĂ€mpsats, 6 dB, SC/APC-SC/APC, OA-06

Optisk dÀmpsats SC/APC

Optisk dÀmpsats SC/APC

Optisk dÀmpsats SC/APC

1310/1550nm 2dB

2dB optisk dÀmpsats för 1310/1550nm utrustad med SC/APC-kontakter. AnvÀnds för att justera innivÄerna enligt enhetens gÀllande dynamiska omrÄde

Ref. 236410
Generate PDF
EAN13: 8424450190449
Product no:
E-no:
El-nr:
SKU
236410
Tekniska specifikationer
Anslutningar SC/APC
DĂ€mpning dB 2
VÄglÀngd nm 1310/1550
ReturdÀmpning
dB ≄ 65
Max. effekt
mW
500
dBm 27