Namn på favoritlistan kan inte lämnas tomt
Dämpsats, 6 dB, SC/APC-SC/APC, OA-06

Dämpsats, 6 dB, SC/APC-SC/APC, OA-06

Optisk dämpsats SC/APC

Optisk dämpsats SC/APC

Optisk dämpsats SC/APC

1310/1550nm 2dB

2dB optisk dämpsats för 1310/1550nm utrustad med SC/APC-kontakter. Används för att justera innivåerna enligt enhetens gällande dynamiska område

Ref. 236410
Generate PDF
EAN13: 8424450190449
Product no:
E-no:
El-nr:
SKU
236410
Tekniska specifikationer
Anslutningar SC/APC
Dämpning dB 2
Våglängd nm 1310/1550
Returdämpning
dB ≥ 65
Max. effekt
mW
500
dBm 27