Namn pÄ favoritlistan kan inte lÀmnas tomt
Optisk dÀmpsats SC/APC

Optisk dÀmpsats SC/APC

Optisk dÀmpsats SC/APC

Optisk dÀmpsats SC/APC

Optisk dÀmpsats SC/APC

1310/1550nm 5dB

5dB optisk dÀmpsats för 1310/1550nm utrustad med SC/APC-kontakter. AnvÀnds för att justera innivÄerna enligt enhetens gÀllande dynamiska omrÄde

Ref. 236411
Generate PDF
EAN13: 8424450190456
Product no:
E-no:
El-nr:
SKU
236411
Tekniska specifikationer
Anslutningar SC/APC
DĂ€mpning dB 5
VÄglÀngd nm 1310/1550
ReturdÀmpning
dB ≄ 65
Max. effekt
mW
500
dBm 27