Namn på favoritlistan kan inte lämnas tomt
Dämpsats, 1 dB, SC/APC-SC/APC, OA-01

Dämpsats, 1 dB, SC/APC-SC/APC, OA-01

FC/UPC, optisk dämpsats

1310 nm/1550 nm 10 dB

10 dB optisk dämpsats inom banden 1310 nm/1550 nm . Med anslutningstyp FC/UPC. Gör det möjligt att justera den optiska nivån till önskad nivå för den nod som längre ut i nätet ska återställa fibersignalen till RF.
Ref. 2365
Generate PDF
EAN13: 8424450144411
Product no:
E-no: 6000011
El-nr:
SKU
2365
Reference   2365
 Attenuation  dB.  10
 Connectors type FC/UPC
 Wavelength nm 1310 / 1550