Namn pÄ favoritlistan kan inte lÀmnas tomt
Mediakonverterare SFP-Ethernet 81110G-SFP-AS, 10/100/1000

Mediakonverterare SFP-Ethernet 81110G-SFP-AS, 10/100/1000

SFP-modul, Gbit, Ethernet, RJ45

Med RJ45-ingÄng

Adapter som skapar ett RJ45-interface för med olika typer av nÀtverk.
EAN13: -
Finns i lager
SKU
G_096
VĂ€lj din produkt
Grupperade produktartiklar
Ref. 769411 RJ45 GbE
Ref. 769413 Class C GPON + 1 SC/PC fiber
Ref. 769410 Class B GPON + 1 SC/PC fiber
Generate PDF
Huvudegenskaper
  • Max 100 meter
  • CAT 5/5e/6