The wishlist name can't be left blank
Moduł ONU Basic 1x Gb Ethernet

Moduł ONU Basic 1x Gb Ethernet

Adapter ONU SFP 1000 Base-X (SC/APC)

Moduł SFP (Smart Form-Factor Pluggable) 1000 Base-X ze złączem SC/APC. Przeznaczony do podłączenia do urządzenia sieciowego w celu rozszerzenia GPON w istniejącej sieci dostępowej dla abonentów.
Urządzenie umożliwia efektywne i dyskretne dostosowanie się do wymagań klientów.
Długości fali: 1310 oraz 1490nm.
Nr.Kat. 769520
Utwórz PDF
Nr.Art: ONUSFP
EAN13: 8424450228517
SKU
769520
Cechy wyróżniające
  • Zaprojektowane do integracji z siecią światłowodową z protokołem GPON
  • Energooszczędne, niskie zużycie prądu
  • Kompatybilne ze switchami wyposażonymi w technologię PoE, co pozwala na ich integrację w sieci GPON przy jednoczesnym zasilaniu wielu urządzeń
  • Moduł Small Form Pluggable (SFP)
  • Złącze SC/APC
  • Funkcje przełączania warstwy 2
  • Zarządzanie tagami VLAN, klasyfikacja i filtrowanie
  • Zgodność z ITU-T G.984 GPON
  • Obsługa GEM Port multicast

Dowiedz się więcej

Co to jest SFP?

Urządzenia SFP (Small Form-Factor Pluggable) to adaptery, które generują interfejs zapewniający dostęp do sygnału Ethernet przez światłowody. Urządzenia te są podłączone do wejść różnych urządzeń Ethernet i GPON i umożliwiają odbieranie/wysyłanie przesyłanych informacji poprzez podłączenie ich do jednomodowych lub wielomodowych kabli światłowodowych lub kabli Ethernet. Wśród zalet korzystania z modułów SFP możemy wyróżnić zmniejszenie przestrzeni, mniejsze zużycie energii lub zwiększenie odległości transmisji.

Jakie SFP wybrać?

W ramach pełnej gamy media konwerterów oferowanych jest kilka możliwości w zależności od urządzeń, do których są podłączone, prędkości transmisji lub rodzaju użytego kabla. Kompatybilność oferowanych przez nas SFP z różnymi typami urządzeń sieciowych jest szczegółowo opisana poniżej.

 Numer katalogowy 769520 769210 769212 769214 769410 769411 769412 769413 769414 769415 769150
 Model
Adapter ONU SFP
1000 Base-X (SC/APC)
Ethernet – Adapter SFP
1Gb, 2 włókna (LC/UPC) SM
Zestaw 2 Adaptery Ethernet – SFP
1Gb, 1 włókno (LC/UPC) SM
Ethernet – Adapter SFP+
10Gb, 2 włókna (LC/UPC)
Adapter SFP
GPON B+, 1 włókno (SC/UPC)
Adapter SFP
1Gb, złącze RJ45
Ethernet – Adapter SFP+
10Gb, 2 włókna (LC/UPC)
Adapter SFP
GPON C+, 1 włókno (SC/UPC)
Adapter SFP
GPON C+, 1 włókno (SC/UPC)
Adapter SFP
GPON B+, 1 włókno (SC/UPC)
Ethernet – Adapter SFP
1Gb, 2 włókna (LC/PC) MM
Kompatybilność ze switchami Zarządzalne Ethernet:
769140
769141
769144
769145
769146
769147
769148
769149
769152
 OK  OK  OK  OK*  -  -  OK*  -  -  -  OK
Kompatybilność ze switchami Niezarządzalne Ethernet:
768115
768116
 -  OK  OK  -  -  -  -  -  -  -  OK
Kompatybilność ze Przemysłowy switch:
768150
 OK  OK  OK  -  -  -  -  -  -  -  OK
Kompatybilność z routerami:
769111
 -  OK  OK  -  -  -  -  -  -  -  -
Kompatybilność z modułami GPON OLT:
769403
769420
769421
769422
 -  -  OK  OK**  OK  OK  OK  OK  OK** OK**  OK**
Kompatybilność ze konwerter mediów:
769215
 -  OK  OK  -  -  -  -  -  -  -  OK

* Kompatybilność ze switchami Ethernet z portami SFP+: 769145, 769146, 769148, 769149 lub 769152.

** Kompatybilność z OLT512EVO: 769403.


Rodzaj transceiverSFP
Rodzaj włóknaJednomodowy
Typ nadajnikaDFB
Długość fali nadajnikanm1310
Wyjściowa moc nadajnikadBm 0,5 ... 5
Typ odbiornikaAPD/TIA
Długość fali odbiornikanm1490
Czułość odbiornika optycznegodBm-27
Przeciążenie odbiornikadBm-8
Prędkość transmisjiGb/s1,244
Napięcie zasilaniaVdc3,3
Zużycie przy maks. mocyW2
Temperatura pracy°C -40 ... 85