The wishlist name can't be left blank
Moduł SFP+ 1000 Base-LX, 2 włókna (LC) SM, 10GbE

Moduł SFP+ 1000 Base-LX, 2 włókna (LC) SM, 10GbE

Moduł SFP 1 GbE, 2 włókna (LC/PC) MM

Moduł nadawczo-odbiorczy SFP (Smart Form-Factor Pluggable) 1 GbE ze złączem Duplex LC/PC. Urządzenie umożliwia rozszerzenie sieci do 500m za pomocą podwójnego światłowodu wielomodowego (MM).
Ten wysokowydajny adapter multimedialny można podłączyć do wejścia Ethernet urządzenia sieciowego, aby umożliwić mu dostęp do sygnału Ethernet przez światłowód.
Długość fali używana przez to urządzenie to 850nm.
Nr.Kat. 769150
Produkt arkusz
Nr.Art: SFPGPONMM
EAN13: 8424450279373
SKU
769150
Cechy wyróżniające
  • Moduł Small Form Pluggable (SFP)
  • 2 włókna wielomodowe (MM)
  • Szybkość transmisji danych 1250 Mb/s
  • Złącze Duplex LC/PC
  • Zasięg transmisji do 500 m
  • Długość fali 850 nm

Dowiedz się więcej

Co to jest SFP?

Urządzenia SFP (Small Form-Factor Pluggable) to adaptery, które generują interfejs zapewniający dostęp do sygnału Ethernet przez światłowody. Urządzenia te są podłączone do wejść różnych urządzeń Ethernet i GPON i umożliwiają odbieranie/wysyłanie przesyłanych informacji poprzez podłączenie ich do jednomodowych lub wielomodowych kabli światłowodowych lub kabli Ethernet. Wśród zalet korzystania z modułów SFP możemy wyróżnić zmniejszenie przestrzeni, mniejsze zużycie energii lub zwiększenie odległości transmisji.

Jakie SFP wybrać?

W ramach pełnej gamy media konwerterów oferowanych jest kilka możliwości w zależności od urządzeń, do których są podłączone, prędkości transmisji lub rodzaju użytego kabla. Kompatybilność oferowanych przez nas SFP z różnymi typami urządzeń sieciowych jest szczegółowo opisana poniżej.

 Numer katalogowy 769520 769210 769212 769214 769410 769411 769412 769413 769414 769415 769150
 Model
Adapter ONU SFP
1000 Base-X (SC/APC)
Ethernet – Adapter SFP
1Gb, 2 włókna (LC/UPC) SM
Zestaw 2 Adaptery Ethernet – SFP
1Gb, 1 włókno (LC/UPC) SM
Ethernet – Adapter SFP+
10Gb, 2 włókna (LC/UPC)
Adapter SFP
GPON B+, 1 włókno (SC/UPC)
Adapter SFP
1Gb, złącze RJ45
Ethernet – Adapter SFP+
10Gb, 2 włókna (LC/UPC)
Adapter SFP
GPON C+, 1 włókno (SC/UPC)
Adapter SFP
GPON C+, 1 włókno (SC/UPC)
Adapter SFP
GPON B+, 1 włókno (SC/UPC)
Ethernet – Adapter SFP
1Gb, 2 włókna (LC/PC) MM
Kompatybilność ze switchami Zarządzalne Ethernet:
769140
769141
769144
769145
769146
769147
769148
769149
769152
 OK  OK  OK  OK*  -  -  OK*  -  -  -  OK
Kompatybilność ze switchami Niezarządzalne Ethernet:
768115
768116
 -  OK  OK  -  -  -  -  -  -  -  OK
Kompatybilność ze Przemysłowy switch:
768150
 OK  OK  OK  -  -  -  -  -  -  -  OK
Kompatybilność z routerami:
769111
 -  OK  OK  -  -  -  -  -  -  -  -
Kompatybilność z modułami GPON OLT:
769403
769420
769421
769422
 -  -  OK  OK**  OK  OK  OK  OK  OK** OK**  OK**
Kompatybilność ze konwerter mediów:
769215
 -  OK  OK  -  -  -  -  -  -  -  OK

* Kompatybilność ze switchami Ethernet z portami SFP+: 769145, 769146, 769148, 769149 lub 769152.

** Kompatybilność z OLT512EVO: 769403.


Rodzaj transceiverSFP
Rodzaj włóknaWielomodowy
Typ nadajnikaVCSEL
Długość fali nadajnikanm850
Wyjściowa moc nadajnikadBm -9,5 ... -3
Typ odbiornikaPIN Photodiode
Długość fali odbiornikanm 770 ... 860
Czułość odbiornika optycznegodBm-18
Przeciążenie odbiornikadBm-3
Prędkość transmisjiMb/s1250
Odległość transmisjikm < 0,5
Napięcie zasilaniaVdc3,3
Zużycie przy maks. mocyW2
Temperatura pracy°C 0 ... 70

Dane fizyczne

Waga netto: 18 g

Waga brutto: 24 g

Szerokość: 13 mm

Wysokość: 10 mm

Głębokość: 57 mm

Główna waga produktu: 18 g

Opakowanie

Pudełko 1 szt.

Więcej informacji
tlv_tags

Co to jest SFP?

Urządzenia SFP (Small Form-Factor Pluggable) to adaptery, które generują interfejs zapewniający dostęp do sygnału Ethernet przez światłowody. Urządzenia te są podłączone do wejść różnych urządzeń Ethernet i GPON i umożliwiają odbieranie/wysyłanie przesyłanych informacji poprzez podłączenie ich do jednomodowych lub wielomodowych kabli światłowodowych lub kabli Ethernet. Wśród zalet korzystania z modułów SFP możemy wyróżnić zmniejszenie przestrzeni, mniejsze zużycie energii lub zwiększenie odległości transmisji.

Jakie SFP wybrać?

W ramach pełnej gamy media konwerterów oferowanych jest kilka możliwości w zależności od urządzeń, do których są podłączone, prędkości transmisji lub rodzaju użytego kabla. Kompatybilność oferowanych przez nas SFP z różnymi typami urządzeń sieciowych jest szczegółowo opisana poniżej.

 Numer katalogowy 769520 769210 769212 769214 769410 769411 769412 769413 769414 769415 769150
 Model
Adapter ONU SFP
1000 Base-X (SC/APC)
Ethernet – Adapter SFP
1Gb, 2 włókna (LC/UPC) SM
Zestaw 2 Adaptery Ethernet – SFP
1Gb, 1 włókno (LC/UPC) SM
Ethernet – Adapter SFP+
10Gb, 2 włókna (LC/UPC)
Adapter SFP
GPON B+, 1 włókno (SC/UPC)
Adapter SFP
1Gb, złącze RJ45
Ethernet – Adapter SFP+
10Gb, 2 włókna (LC/UPC)
Adapter SFP
GPON C+, 1 włókno (SC/UPC)
Adapter SFP
GPON C+, 1 włókno (SC/UPC)
Adapter SFP
GPON B+, 1 włókno (SC/UPC)
Ethernet – Adapter SFP
1Gb, 2 włókna (LC/PC) MM
Kompatybilność ze switchami Zarządzalne Ethernet:
769140
769141
769144
769145
769146
769147
769148
769149
769152
 OK  OK  OK  OK*  -  -  OK*  -  -  -  OK
Kompatybilność ze switchami Niezarządzalne Ethernet:
768115
768116
 -  OK  OK  -  -  -  -  -  -  -  OK
Kompatybilność ze Przemysłowy switch:
768150
 OK  OK  OK  -  -  -  -  -  -  -  OK
Kompatybilność z routerami:
769111
 -  OK  OK  -  -  -  -  -  -  -  -
Kompatybilność z modułami GPON OLT:
769403
769420
769421
769422
 -  -  OK  OK**  OK  OK  OK  OK  OK** OK**  OK**
Kompatybilność ze konwerter mediów:
769215
 -  OK  OK  -  -  -  -  -  -  -  OK

* Kompatybilność ze switchami Ethernet z portami SFP+: 769145, 769146, 769148, 769149 lub 769152.

** Kompatybilność z OLT512EVO: 769403.

tlv_reflog SFPGPONMM
tlv_tabla_especificaciones
Rodzaj transceiverSFP
Rodzaj włóknaWielomodowy
Typ nadajnikaVCSEL
Długość fali nadajnikanm850
Wyjściowa moc nadajnikadBm -9,5 ... -3
Typ odbiornikaPIN Photodiode
Długość fali odbiornikanm 770 ... 860
Czułość odbiornika optycznegodBm-18
Przeciążenie odbiornikadBm-3
Prędkość transmisjiMb/s1250
Odległość transmisjikm < 0,5
Napięcie zasilaniaVdc3,3
Zużycie przy maks. mocyW2
Temperatura pracy°C 0 ... 70
tlv_ean 8424450279373
tlv_dim_product_x 13
tlv_dim_product_x_label Szerokość
tlv_dim_product_x_unit mm
tlv_dim_product_y 10
tlv_dim_product_y_label Wysokość
tlv_dim_product_y_unit mm
tlv_dim_product_z 57
tlv_dim_product_z_label Głębokość
tlv_dim_product_z_unit mm
tlv_weight_product_label Główna waga produktu
tlv_weight_product 18
tlv_weight_product_unit g
tlv_gross_weight_label Waga brutto
tlv_gross_weight 24
tlv_gross_weight_unit g
tlv_net_weight_label Waga netto
tlv_net_weight_unit g
tlv_net_weight 18
tlv_1_type_pack Pudełko
tlv_1_type_pcs_pack szt.
tlv_1_pcs_pack 1