Namn på favoritlistan kan inte lämnas tomt

Optisk multiplexermodul (WDM) 1310/1490 - 1550nm

Passiv utrustning som multiplexar/demultiplexar två optiska ingångar 1310nm/1490 nm (GPON), och 1550 nm (RF overlay). För applikation med G/EPON nätverk.

Det kompakta och skyddande höljet tillåter montage på vägg eller DIN-skena.

Ref. 234740
Generate PDF
EAN13: 8424450193136
Product no:
E-no:
El-nr:
SKU
234740
Står Ut För
  • Låg genomgångsdämpning
  • SC/APC anslutning
  • Vit (RAL 9003) ABS plasthus