The wishlist name can't be left blank
Multiplekser/Demultiplekser optyczny CWDM 4 wejścia: 1510/1530/1550/1570nm

Multiplekser/Demultiplekser optyczny CWDM 4 wejścia: 1510/1530/1550/1570nm

Demultiplekser optyczny CWDM 1 wejście - 4 wyjścia: 1570/1550/1530/1510nm

Element demultipleksera optycznego do zastosowań wielosatelitarnych.
Urządzenie odbiera sygnał satelitarny i naziemny z 4 nadajników optycznych, uprzednio zmultipleksowanych w jednym włóknie, demultipleksuje je i wysyła przez 4 włókna o długości fal 1570 / 1550 / 1530 / 1510 nm do różnych odbiorników w systemie za pomocą technologii CWDM.

Nr.Kat. 234758
Utwórz PDF
Nr.Art: OCWDM4S
EAN13: 8424450305980
SKU
234758
Cechy wyróżniające
  • Technologia CWDM (Coarse Wavelength Division Multiplexing)
  • Kompatybilność z nadajnikami serii Overlight do rozwiązań transmisji telewizji z 4 satelitów oraz telewizji naziemnej dla maksymalnie 64 użytkowników za pośrednictwem jednego światłowodu
  • Większa odległość dystrybucji
  • Mniejsze straty sygnału
  • Większa przepustowość
  • Przeznaczone do instalacji wewnątrz budynków
  • 100% europejski projekt, jakość i produkcja
  • Złącza optyczne SC/APC

Liczba wejść1
Liczba wyjść4
Wejścia optyczne
IN1IN2IN3IN4
Długość falinm
1510 1530 1550 1570
Straty wtrąceniowedB
< 1,2 < 0,9 < 0,7 < 0,5
Maks. Opt. mocdBm
27 27 27 27
Pasmo przepustowe kanałunm
1503,5 ... 1516,51523,5 ... 1536,51543,5 ... 1556,51563,5 ... 1576,5
Straty wtrąceniowedB1,5
Odstęp między kanałaminm20
Separacja między kanałami sąsiednimi dB28
Separacja między niesąsiadującymi kanałamidB40
Straty optyczne zwrotnedB45
KierunkowośćdB50
Straty polaryzacji (PDL)dB0,15
PMDdB0,15
Złącza optyczneSC/APC
Temperatura pracy°C -5 ... 45
Stopień ochrony (IP)20